Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania Niekłończyca – oferty mieszkań

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie 2-pokojowe Niekłończyca

Niekłończyca,zachodniopomorskie

199 000 zł38 m² 5 236,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Do sprzedaży gotowe do zamieszkania mieszkanie 2 pokojowe (stan prawny- udział w nieruchomości) zlokalizowane na parterze stylowego domu 4 lokalowego, w urokliwym i spokojnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Niekłończyca

Niekłończyca,zachodniopomorskie

199 000 zł35 m² 5 685,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Do sprzedaży wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie 2 pokojowe wydzielone w nieruchomości (zakup udziału) zlokalizowane na poddaszu stylowego domu 4 lokalowego, w urokliwym i spokojnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojciecha

Centrum,Szczecin(Niekłończyca + 22 km)

329 000 zł35,97 m² 9 146,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż kawalerka Szczecin Centrum, ul. Św. Wojciecha Na sprzedaż przytulna i bardzo słoneczna kawalerka położona w doskonałej lokalizacji centrum Szczecina, przy ul. Św. Wojciecha. To.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł49 m² 11 836,73 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam piekne, przestronne 2pokojowe mieszkanie na ul. Ledóchowskiego 23 w Szczecinie (gumieńce). Mieszkanie dwustronne z osobna kuchnią oraz dużym balkonem. Powierzchnia mieszkania 49m2.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament umeblowany, ul. Robotnicza

Żelechowa,Szczecin(Niekłończyca + 22 km)

1 750 zł33,50 m² 52,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umowa najmu okazjonalnego z aktem notarialnym i koniecznością wskazania lokalu zastępczego. Okres najmu co najmniej 12 miesięcy. Piękna kawalerka z balkonem, w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Derdowskiego

Zachód,Szczecin(Niekłończyca + 22 km)

430 000 zł42,30 m² 10 165,48 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,3 m , składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz osobnej toalety. Lokal znajduje się w spokojnej i zadbanej klatce schodowej,.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł76,04 m² 7 101,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferujemy do sprzedaży przestronne dwupokojowe mieszkanie w ścisłym Centrum u zbiegu ulic Krzywoustego i Wojska Polskiego. Mieszkanie usytuowane jest na wygodnym pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. 9 Maja

Pomorzany,Szczecin(Niekłończyca + 22 km)

2 500 zł37,94 m² 65,89 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie dwupokojowe na Pomorzanach przy ulicy 9 maja. Nieruchomość zlokalizowana na V piętrze w budynku z dwoma cichobieżnymi windami windami. Na powierzchnię 37,94 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Szczecin

Centrum,Szczecin(Niekłończyca + 22 km)

1 203 840 zł72,96 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W nowej inwestycji, w której zastosowano nowoczesne rozwiązania i nowoczesny design w centrum Szczecina opis mieszkania: mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 72,96 m2, z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rycerska

Stare Miasto,Police(Niekłończyca + 9 km)

2 400 zł46,11 m² 52,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Styl, komfort i gotowe do zamieszkania - idealne mieszkanie na wynajem. Szukasz miejsca, w którym poczujesz się jak u siebie od pierwszego dnia? Ten nowoczesny, elegancki apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Centrum,Goleniów(Niekłończyca + 22 km)

319 999 zł42,23 m² 7 577,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne 2 pokoje w centrum Goleniowa - parter, balkon, dodatkowa przestrzeń! Na sprzedaż przytulne i ustawne mieszkanie o powierzchni 42,23 m2, położone na parterze w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszewo,Szczecin(Niekłończyca + 22 km)

699 000 zł55,46 m² 12 603,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,46 m , położone na drugim piętrze niskiego, nowoczesnego budynku z 2020 roku. Nieruchomość zlokalizowana jest na Warszewie.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij